آموزش ساخت جامدادی رومیزی با نی پلاستیکی
بلاگ

آموزش ساخت جامدادی رومیزی با نی پلاستیکی

بازیافت نی پلاستیک در منزل و ساخت وسایل کاربردی با آنها

بارها در مورد مضرات استفاده بی رویه از ظروف یکبار مصرف صحبت شده است. به همین خاطر در وبلاگ گودپک به دنبال آموزش ساخت وسایل کاربردی مختلف با استفاده از انواع ظروف یکبار مصرف هستیم. با این روش می توان علاوه بر بازیافت زباله در منزل، به اقتصاد خانواده و ساخت وسایل کاربردی به جای خرید آنها کمک کرد.

در این مقاله هم طرز ساخت جامدادی رومیزی با نی پلاستیکی را آموزش می‌دهیم. برای ساخت این جامدادی میتوان از رنگ های مختلف نی‌ها، یا تنها یک رنگ استفاده کرد. برای ساخت جامدادی رومیزی با نی پلاستیکی تنها به چندین نی پلاستیکی، تکه ای مقوا و چسب حرارتی نیاز داریم.

طرز ساخت جامدادی رومیزی با نی پلاستیکی

نی ها را در اندازه‌های یکسان علامت زده و در سه قسمت آنها را خم می‌کنیم. سپس به صورت مثلثی دراورده و دو سر آنها را به هم وصل میکنیم. متناسب با ارتفاع جامدادی مورد نظر، به تعدادی مثلث‌های ساخته شده با نی نیاز دارید. یکی از مثلث‌ها را روی مقوا گذاشته و با مداد محدوده آن را مشخص میکنیم.

آموزش تصویری ساخت جامدادی رومیزی با استفاده از نی پلاستیکی

مقوا را قیچی کرده و یکی از نی‌های مثلثی شده را روی آن می‌چسبانیم. سپس الگوی جامدادی را میتوانیم با چسباندن نی‌های بعدی به شکل ستاره یا به همان شکل مثلثی با رنگ‌های مختلف نی تا جایی ادامه می‌دهیم تا جامدادی رومیزی به ارتفاع مناسب برسد.

با استفاده از نی پلاستیکی جامدادی رومیزی بسازید

شرکت گودپک سالیان سال است که با تولید انواع ظروف یکبار مصرف، از جمله سس کاپ‌های یکبار مصرف، نی پلاستیکی، سینی فست فود و انواع ظروف چندکاره افتخار همکاری با برترین رستوران‌های ایران را دارد. در این شرکت و تحت نظر متخصصین تغذیه، از بهترین مواد اولیه برای ساخت ظروف یکبار مصرف استفاده می‌شود تا علاوه بر حفظ کیفیت غذا و سلامت مشتریان، به حفظ محیط زیست و بازیافت ساده‌تر آنها کمک کند.

1 دیدگاه برای “آموزش ساخت جامدادی رومیزی با نی پلاستیکی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *