ساخت ظروف یکبار مصرف خوراکی تهیه شده از سبوس غلات و آرد
بلاگ

ساخت ظروف یکبار مصرف خوراکی با سبوس گندم

ساخت بشقاب یکبار مصرف خوراکی در سایزهای مختلف

پس از ساخت لیوان، قاشق و چنگال یکبار مصرف خوراکی، این بار نوبت به ساخت ظروف یکبار مصرف خوراکی رسیده است. مصرف بی رویه پلاستیک در گوشه و کنار دنیا و آسیب‌های ناشی از آن، گروهی  از محققان در کشورهای مختلف را بر آن داشته تا مصرف پلاستیک را ازطریق راه‌های مختلف کاهش دهند.

این بار آقای Jerzy Wysocki که سابقه تهیه آرد از قرن 20 میلادی را نسل در نسل دارد، به فکر تولید ظروف یکبار مصرف خوراکی افتاده است. وی با استفاده از آرد، غلات و آب موفق به ساخت ظروف یکبار مصرف خوراکی شده است.

این ظروف یکبار مصرف خوراکی با نام تجاری Biotrem در کشورهای مختلف دنیا به فروش می‌رسد. ظروف Biotrem از مواد طبیعی تهیه شده و کاملا زیست تخریب پذیر هستند. این ظروف جایگزین بسیار مناسبی برای ظروف یکبار مصرف پلاستیکی یا کاغذی هستند.بشقاب یکبار مصرف خوراکی biotrem ساخته شده از سبوس غلات

جالب است بدانید که برای تولید این ظروف در مقایسه با ظروف پلاستیکی به منابع قابل توجهی نیاز نیست. با 1 تن سبوس و مقدار کمی آب می‌توان ده هزار ظرف یکبار مصرف خوراکی تولید کرد. همه ظروف تولید شده توسط Biotrem تجزیه‌پذیر بوده و اگر کسی مایل به خوردن آنها نباشد، تنها 30 روز زمان برای تجزیه کامل آنها لازم است.

ظروف Biotrem برای سرو انواع غذاهای سرد و گرم مناسب است. از آنها می‌توان با خیالی آسوده در فر و مایکروویو استفاده کرد. این شرکت ظروف یکبار مصرف خوراکی را در سایزهای مختلف به مشتریان خود ارائه می‌دهد. دیس و کاسه خوراکی هم از دیگر محصولات تولید شده این کمپانی است. حتی مشتریان می‌توانند محصول مورد نظر خود را تا حداکثر قطر 28 سانتی‌متر در ابعاد مختلف سفارش دهند.تولید انواع ظروف یکبار مصرف خوراکی در ابعاد مختلف توسط شرکت لهستانی

دفتر مرکزی این شرکت با تجهیزات لازم برای تولید سالانه 15 میلیون عدد از انواع ظروف یکبار مصرف خوراکی در  لهستان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *