طی سالیان گذشته، ظروف یکبار مصرف نقش قابل توجهی در بهبود، تسهیل و تسریع فرآیند کار و فعالیت بخش اعظمی از اصناف و زیرمجموعه‌های مرتبط، از جمله هتل‌ها، رستوران‌ها، فودکورت‌ها، فست‌فودها و کافی‌شاپ‌ها داشته است. لازم به اذعان است که ظروف مذکور علاوه بر محاسن پیش‌گفته، در جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری‌های ناشی از مصرف مواد خوراکی نقش بارزی ایفا می‌کند. نگهداری و ذخیره مواد غذایی در ظروف نامناسب، عدم توانایی ظروف در تحمل حرارت، انتقال بیماری به سبب چندین مرتبه استفاده از ظروف آغشته به مواد غذایی فاسد و نظایر از جمله علل گرایش به بهره‌گیری از ظروف یکبار مصرف در صنعت مواد غذایی می‌باشد.

در این راستا، مجموعه Good Pack به منظور تامین اقلام یکبار مصرف رستوران‌ها، فست فودها و هتل‌ها تاسیس شد. از جمله محصولات شرکت می‌توان ظروف ویژه ماکروویو با درب ایزوله در ابعاد و با ظرفیت‌های متفاوت، لیوان‌های دوجداره مخصوص نوشیدنی‌های گرم، انواع نی نوشیدنی و نظایر را نام برد. ضمناً این محصولات تنها با نام تجاری گودپک و علامت اختصاری GPCo در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. قیمت مناسب، کیفیت بالا، همیشگی بودن کالاها، متفاوت بودن، خاص بودن و کارایی محصولات از ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات GPCo است. با توجه به محوری بودن سرعت و سهولت دسترسی به اطلاعات و محصولات مجموعه، ضمن برآورد و پاسخگویی به مجموعه‌ای از نیازهای استراتژیک مصرف‌کنندگان، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تهیه گردید.

ما بر آنیم که با اتکا برتوانمندی در تامین اقلام یکبار مصرف رستورانی در ایران سرآمد باشیم. تلاش در جهت رضایتمندی مشتریان از طریق شناسایی و تامین نیازهای آنان، برند سازی موفق تحت پوشش عملکرد صداقت محور، تامین ظروف یکبار مصرف منطقه و بهبود مستمر کالا از جمله چشم اندازهای مجموعه GPCo می‌باشد.